WHY FALL IS THE BEST SEASON

11 October 2015


Nie sądziłam, że kolejny post pojawi się w przeciągu kilku dni,a tu prosze piszę do Was zupełnie spontanicznie siedząc na kanapie z kubkiem gorącej herbaty.
Jak już wspominałam w poprzednim poście, jesień jest jedną z moich ulubionych pór roku co może niektórych dziwić,bo kto lubi mrozy i ubieranie się na tzw.''cebulkę'' Są jednak takie rzeczy za które powinniśmy mimo tych dwóch rzeczy polubić kolorową jesień. Pierwszą z nich jest oczywiście możliwość noszenia ciepłych swetrów oraz długich sięgających prawie do kolan grubych skarpet. Nie zapominajmy o gorących napojach które nas rozgrzewają gdy na zewnątrz jest zimno.mówię tutaj nie tylko o herbacie ale również o czekoladzie i kawie ( tutaj polecam Pumpkin Spice Latte,którą możecie zamówić w Starbucksie ale również wykonać ją samemu w domu ). Następną rzeczą są świeczki, bez których nie wyobrażam sobie jesiennych wieczorów z dobrą książką w ręku lub oglądając ulubiony serial. Ostatnim powodem dla którego powinniśmy polubić tą porę roku są długie spacery wśród spadających z kolorowych drzew liści, które sprawiają, że zwykły spacer robi się miłym wspomnieniem. Mam nadzieję, że ten post pomoże ludziom negatywnie nastawionym do jesieni jednak ją polubić :)
A jaka jest Wasza ulubiona pora roku? Za co ją lubicie?

Zdjęcia w tym poście nie są mojego autorstwa, służą jedynie jako inspiracja.

12 comments

 1. również lubię jesień właśnie ze względu na tę piękną kolorystykę którą nas otacza :) pomimo tego że na dworze zaczyna się robić coraz zimniej, to jesień ma w sobie coś magicznego :)

  http://vaasy.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Ja uwielbiam lato za okropne upały i zimę, za zimno, przenikające do szpiku kości, Święta, za moje urodziny, wypadające w grudniu ^-^ i za wspaniały śnieg i super scenerię do zdjęć. ;) Jesień nie przemawia jakoś do mnie, ale to dlatego, że nie lubię ciepłych ubrań, które trzeba nosić tą porą roku. A w myślach wciąż wakacyjne ciepło . ;)
  http://world-by-ous.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Kocham jesień! Uwielbiam ją za wszystko! Nawet deszcze w tym czasie mi nie przeszkadzają.
  Świetne zdjęcia!

  Pozdrawiam, I am Angelika - klik!

  ReplyDelete
 4. ja akurat nienawidze jesieni:/

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. zapraszam do mnie,dopiero zaczynam ;P
  http://www.emptyy-promises.blogspot.com/
  Może obserwacja?

  ReplyDelete
 6. Również lubię jesień, ale tylko wtedy, gdy świeci słońce ! :)
  http://kamillazajac.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. jesień to piękna pora roku ze względu na kolory! :)

  twosistersbloog.blogspot.com <---- zapraszam

  ReplyDelete
 8. Kocham jesień tak samo jak zimę. Każda z nich ma swoje zalety! Jesień, bo urodziłam się w tej porze roku, a kolorowe liście nadają klimatu. Natomiast zimę bo pada śnieg! (nie zaskakujące prawda?) Bo jest to pora roku kiedy są Święta, bo można lepić bałwana i rzucać się śnieżkami, bo ta pora roku bardziej kojarzy mi się ze skarpetkami w reniferki, gorącą czekoladą i wieczornym czytaniem pod ciepłym kocem.

  Pozdrawiam!
  vexykon.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. Ahh muszę się zaopatrzyć w parę nowych świeczek! :)

  Zapraszam do mnie - KLIK, pozdrawiam cieplutko:)

  ReplyDelete
 10. Szczerze? Nie potrafię określić swojej ulubionej pory roku. Każda ma w sobie coś pięknego i niepowtarzalnego! Jesień - kolorowe liście, Halloween, co nastraja też w pewien sposób. Zima - przede wszystkim śnieg i atmosfera świąt, którą tak uwielbiam! Wiosna to oczywiście czas rozkwitania, narodzin "nowego" życia. Wszystko kwitnie, robi się tak zielono i miło! No a lato, cóż - najlepsze imprezy są właśnie latem. Morze, łąka, ogniska, wypady w plener. Nic dodać, nic ująć. :)
  Zapraszam też do mnie! www.magical-history.blogspot.com Dopiero zaczynam przygodę z blogowaniem i zaczynam pisać jakieśtam swoje... Ale obiecuje, że się rozkręcę! :)

  ReplyDelete
 11. PS. Oczywiście obserwuje! :)
  magical-history.blogspot.com

  ReplyDelete
 12. Ja uwielbiam jesień,a le tylko patrząc przez okno pod ciepłym kocem z herbatką!
  Obserwujemy ?
  http://lu-sia.blogspot.com/

  ReplyDelete

Każdy miły komentarz motywuje mnie do dalszego działania. Dziękuje

© VICTORIA MADELEINE. Design by FCD