WHAT'S NEXT?

01 May 2017

,,Co dalej?'',,Co z blogiem?'' ,,Czemu nic nie piszesz?'' Tyle pytań, a zero odpowiedzi. Brak weny? Brak chęci? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi. Kolejna zwykła przerwa. Zupełnie nieplanowana przerwa. 
Czas leci jak opętany. Kiedy był ostatni post? W grudniu może? Ten cały wpis powinien nosić tytuł "?", bo nic innego nie robię tylko stawiam znaki zapytania. Znajduję się teraz w takim momencie w życiu, gdzie wszystko co robię jest pod znakiem zapytania. Nie wiem co będzie jutro, nie wiem co będzie za miesiąc, nie wiem co będzie za kilka lat. Nie wiem gdzie będę, z kim będę się trzymać albo z kim zechcę spędzić resztę swojego życia. 


Tak samo teraz. Piszę ten post zupełnie spontanicznie, leżąc w łóżku chora. Nie planowałam tego, że tu wejdę, że cokolwiek napiszę. Wiele rzeczy nie planuję i z reguły z takich rzeczy się najbardziej cieszę. Może to jest właśnie to czego potrzebuję? Zerwania z regułami, ze stereotypami, które z góry mówią nam czego należy a czego nie należy robić?
Jestem typem osoby która mimo to, że twardo stąpa po ziemi, to jednak lubi chodzić własnymi ścieżkami, doszukiwać się różnych rzeczy. Rutyna i stabilizacja jest w życiu ważna, ale czasami dobrze jest z nią zerwać, dla własnego zdrowia psychicznego. Dlatego warto jest jeździć w różne miejsca, poznawać nowe osoby, nawet te poznane przez internet. Nigdy nie wiesz co ci los przyniesie. Może osoba którą w ten sposób poznałaś, za parę lat okaże się tą jedyną dla której będziesz w stanie zrobić niemalże wszystko? 
Żyjcie chwilą i nie ograniczajcie się. Tyle ode mnie.
xx

Post a Comment

Każdy miły komentarz motywuje mnie do dalszego działania. Dziękuje

© VICTORIA MADELEINE. Design by FCD