BURN THE PAST

16 December 2016

Dziwnie się wraca po tak długiej przerwie do jakiejkolwiek działalności na blogu. Nie będe się tłumaczyć ze swojej nieobecności tutaj, bo zbyt wiele się działo w ciągu tych 3/4 miesięcy, żeby móc o tym wszystkim opowiedzieć. Mogę jedynie powiedzieć o tym jak wiele rzeczy zdąrzyłam się już nauczyć w tak krótkim czasie i jak cenną lekcją była każda z poszczególnych sytuacji.


Niektórych rzeczy żałuję, za niektóre jestem wdzięczna. Mimo popełnionych w przeszłości błędów nie chcę wracać do tego co było, ponieważ liczy się to co jest teraz, a rozdrapywanie starych ran nigdy nie było i nie będzie dobrym rozwiązaniem. Trzeba iść dalej na przód jak to mówią. Czasami trudno jest z realizacją tego zadania, ale dzięki wsparciu najbliższych osób można go wykonać. 
Prawdą jest to, że gdyby nie wsparcie moich dobrych znajomych i przyjaciół, to prawdopodobnie nawet bym tu nie weszła i nie napisała tej notki, bo nie miałabym nawet do tego motywacji ani siły.
Życzę Wam abyście otaczali się tylko takimi ludźmi. Ludźmi dzięki którym czujecie się dobrze i dzięki którym wiecie, że możecie więcej. 
Zdjęcia zostały wykonane już jakiś czas temu, których część mieliście już okazję zobaczyć na innych portalach społecznościowych m.in. na Instagramie @wiktorialorenz

Turtleneck - Orsay // Coat - Top Secret // Jeans - Pull&Bear // Boots - H&M // Necklace - Sotho 

2 comments

  1. To prawda ze powinno sie otaczac ludzmi ktorzy sa tego warci. Tylko co kiedy myslisz ze to sa twoi przyjaciele, a oni nagle znajduja nowych znajomych i o tobie zapominaja:c

    magdawiglusz.blogspot.com

    ReplyDelete

Każdy miły komentarz motywuje mnie do dalszego działania. Dziękuje

© VICTORIA MADELEINE. Design by FCD